Piękny obraz, zdjęcie lub inne dzieło sztuki będzie wyglądać jeszcze lepiej, jeśli zapewnisz mu odpowiednią oprawę. Faxon Color może Ci pomóc, proponując wysokiej jakości ramy do obrazów, które dobrze się skomponują, bez względu na to, co chcesz oprawić.

Jeśli chodzi o oprawianie obrazów, mamy wieloletnie doświadczenie – zarówno z klasycznymi obrazami, fotografiami, plakatami oraz innymi przedmiotami, które wymagają estetycznej ekspozycji. Oprawa obrazów z nami to gwarancja, że dzieło będzie ładnie wyglądać, a jednocześnie zostanie zabezpieczone przed zniszczeniem.

Oprawianie obrazów: szybko i profesjonalnie

W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju ramy do obrazów. Zapewniamy zarówno ramy drewniane, jak i aluminiowe – w szerokiej gamie wzorów oraz kolorów. Ramy oferowane przez Faxon Color są markowe i pochodzą od sprawdzonych producentów: drewniane sprowadzamy z Hiszpanii oraz Włoch, aluminiowe – prosto z USA. To najlepsza gwarancja ich wysokiej jakości oraz estetycznego wyglądu. Bez względu na to, czy interesują Cię ramy w stylu klasycznym, ozdobne, nowoczesne czy minimalistyczne – znajdziesz je w naszym katalogu w dobrej cenie.

Rozumiemy, że oprawianie obrazów nierzadko jest usługą potrzebną „na wczoraj”. Dla nas to nie problem. Zapewnimy Ci sprawne oprawienie nawet dużych ilości materiałów – profesjonalnie, z dbałością o każdy detal i w rozsądnej cenie. Z nami oprawa obrazów będzie prosta i przyjemna. Duże zlecenia zrealizujemy maksymalnie w tygodniowym terminie. A jeśli zajdzie taka potrzeba, usługa zostanie wykonana w trybie „ekspres”. Zawsze dotrzymamy ustalonego z Tobą terminu dostawy oprawionych obrazów.

Co oprawiamy?

Bez względu na to, co chcesz oprawić, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Z nami oprawisz w eleganckie ramki m.in.:

 obrazy wszelkiego rodzaju,
 grafiki,
 plakaty,
 fotografie,
 lustra,
 przedmioty przestrzenne – np. rzeźby, puchary i inne.

Naciągamy również płótno na blejtram. Bez względu na to, czy oprawy potrzebujesz do domu, czy do firmy a nawet muzeum – będziesz w pełni zadowolony z jakości oferowanych przez nas rozwiązań.

Opraw obrazy razem z nami!

Faxon Color to firma, której możesz zaufać. Działamy na terenie miasta Warszawa od wielu lat, zapewniając naszym Klientom kompleksową obsługę w dobrej cenie. By skorzystać z naszej oferty, wystarczy zadzwonić lub odwiedzić naszą siedzibę, mieszczącą się w dzielnicy Mokotów. Gwarantujemy przystępne warunki cenowe oraz obsługę na wysokim poziomie. Dowiedz się więcej i wybierz nasze usługi!