Prowadzisz pracownię architektoniczną, firmę budowlaną lub jesteś geodetą? Potrzebne Ci profesjonalne wydruki CAD lub pokrewne usługi? Faxon Color to specjalista, któremu możesz w tym zakresie zaufać. Zapewnimy Ci kompleksową obsługę i dostarczymy wydruki dokumentacji zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Współpraca z nami oznacza dla Ciebie koniec problemów z wydrukami.

Nie tylko wydruki CAD

Nasza oferta dla branży architektoniczno – budowlanej i pokrewnych jest szeroka. Zakres usług, które wykonujemy obejmuje m.in.:

 wydruki bezpośrednio z Autocada,
 wizualizacje – wydruk z podklejeniem na sztywne podłoże,
 wydruki wektorowe,
 archiwizację dokumentów technicznych,
 tworzenie tablic informacyjnych, inwestorskich i innych,
 skanowanie planów oraz map.

To tylko część usług, które możemy dla Ciebie wykonać. Dowiedz się więcej i powierz nam wykonanie tych prac!

Z dostawą do Twojej firmy: Mokotów i cała Warszawa

Korzystając z oferty Faxon Color, możesz liczyć na maksimum komfortu. Jesteśmy dla Ciebie i zapewniamy możliwość bezpośredniego dostarczenia wszystkich zamówionych wydruków i innych elementów bezpośrednio do Twojej siedziby. Wystarczy, że się skontaktujesz, by uzyskać kompleksową pomoc.

Dlaczego my?

 Posiadamy doświadczenie w branży drukarskiej, podparte wieloma sukcesami.
 Pracujemy na innowacyjnych urządzeniach, zapewniających najwyższą jakość wydruków czy skanów.
 Nasi pracownicy to zespół doświadczonych specjalistów, którzy wywiążą się z powierzonych im zadań najlepiej, jak się da.
 Zapewniamy rozsądny stosunek cen do jakości – udowodnimy Ci, że nie musisz przepłacać za wysoki standard obsługi.
 Dopasowujemy się do Twoich oczekiwań – uważnie słuchamy, czego potrzebujesz i traktujemy Twoje zlecenie indywidualnie.

Jeżeli chcesz poznać naszą ofertę bliżej i złożyć zamówienie – skontaktuj się. Nasi specjaliści z chęcią udzielą Ci dokładniejszych informacji.

Zapraszamy do współpracy!