Szukasz oryginalnej ozdoby ściany – takiej, która nada wnętrzu wyjątkowego charakteru?
Postaw na wydruki fotoobrazów na płótnie.


Korzystając z zaawansowanych technik drukarskich, Faxon Color wydrukuje dowolne zdjęcie w wybranym przez Ciebie formacie, tworząc z niego stylowy i przyjemny dla oka obraz. Fotografia zostanie wydrukowana na płótnie, a następnie naciągnięta na sosnowy blejtram. Tak przygotowane wydruki na płótnie będą doskonałą dekoracją każdego pomieszczenia i zapewnią Ci nieograniczone możliwości aranżacyjne.
Wydruki fotoobrazów: najwyższa jakość w świetnej cenie

Współpracując z Faxon Color, masz pewność, że każdy obraz na płótnie będzie cieszył Twoje oczy przez długi czas. Dzięki stosowaniu sprawdzonych technik drukarskich oraz najwyższej jakości materiałów, możemy zapewnić doskonałą trwałość naszych fotoobrazów. Powieszone na ścianie, nie wyblakną ani nie wypłowieją pod wpływem promieni słonecznych.

Na rynku działamy od wielu lat, a doświadczenie przekłada się na dobre ceny dla naszych Klientów. W Faxon Color za najlepszą jakość nigdy nie przepłacisz – przekonaj się sam i sprawdź cennik!

Nie tylko wydruki na płótnie

Zależy nam na tym, by każdy fotoobraz naszej produkcji stał się nietuzinkową dekoracją, dobrze wpisującą się w styl wnętrza. Właśnie dlatego dajemy Ci wiele możliwości jego wykończenia.

Jesteśmy w stanie:

- zadrukować jego boki – tak, by można było powiesić fotoobraz na ścianie bez oprawy; to rozwiązanie dobrze sprawdzające się przede wszystkim w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach,
- oprawić fotoobraz w ramę – do wyboru są ramy drewniane sprowadzane z Włoch oraz Hiszpanii, jak i nowoczesne ramy aluminiowe z USA.

Jeśli nie wiesz, na którą opcję się zdecydować, zadzwoń lub napisz. Podpowiemy Ci najlepsze rozwiązanie.

W każdym rozmiarze – tak jak oczekujesz

Wydruki fotoobrazów realizujemy, podążając za Twoimi oczekiwaniami i starając się w nie wpisać w 100%. Możemy je przygotować w jednym ze standardowych rozmiarów, tj.:

- 20 x 30 cm  
- 30 x 40 cm  
      - 40 x 50 cm
- 40 x 60 cm  
- 70 x 50 cm  
    - 80 x 60 cm  
- 100 x 70 cm  

lub wykonać fotoobraz zgodnie z indywidualną specyfikacją – tak, by najlepiej pasował do Twojej koncepcji wykończenia ściany. To Ty decydujesz!

Obrazy na płótnie ze zdjęcia to niepowtarzalna dekoracja Twojego wnętrza. Faxon Color oferuje wydruki fotoobrazów w najnowszej technologii, z wykorzystaniem materiałów gwarantujących doskonałą jakość i trwałość dekoracji. Wykonujemy wydruki na płótnie w wielu formatach dopasowanych do miejsca ich przeznaczenia. Wszystkie nasze obrazy na płótnie przez wiele lat zachowują swoje walory, dekorując wnętrza i personalizując je. To oferta właśnie dla Ciebie, jeśli poszukujesz dekoracji salonu lub chcesz sprawić oryginalny prezent osobom najbliższym.

Pracujemy przede wszystkim na terenie miasta Warszawa – nasza siedziba mieści się w dzielnicy Mokotów. Skontaktuj się z nami jednak bez względu na miejsce zamieszkania – na pewno znajdziemy ofertę, która wpisze się w Twoje oczekiwania.

Zachęcamy do współpracy!